? Oferta weselna ?

Organizujesz wesele lub inną imprezę i interesuje Cię oferta weselna? Alkohol w jak najlepszej cenie to nasza dewiza. Poszukujesz dobrego źródła produktów charakteryzujących się wysoką jakością wraz z usługami obejmującymi dostawę wyrobów alkoholowych i spożywczych? Nasza firma działa na rynku od ponad 25 lat. Możesz zamówić u nas między innymi alkohol na wesele oraz inne przyjęcia wraz z usługą dostawy lub ewentualnego zwrotu nadmiaru zamówionych produktów. Zakres naszej działalności to Opole oraz okoliczne miejscowości w promieniu do 150-200 kilometrów. Z oferty mogą korzystać pary młode, które planują wesele a także firmy, które organizują różne przyjęcia, bankiety oraz imprezy. Każdemu zapewniamy fachową obsługę.

Przejdź do oferty

Oferta weselna – alkohol – profesjonalna obsługa klientów

 

Wiele osób planujących uroczystość i zabawę, zastanawia się ile alkoholu na wesele zamówić. Ogólna zasada mówi, że lepiej zamówić za dużą ilość produktów, aby uniknąć sytuacji, w której nagle zabraknie alkoholu. Oferta naszej firmy jest bardzo elastyczna. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze imprez pod kątem zakupu i dostawy trunków. Nasi pracownicy dobrze wiedzą, jak liczyć alkohol na wesele i jaką ilość powinno się zamówić dla danej liczby gości. Udzielamy naszym klientom fachowych porad w tym zakresie. Dzięki temu nie musisz się martwić nagłym brakiem produktów podczas zabawy.

Wiele osób również zastanawia się, jaki alkohol na wesele wybrać. W tym zakresie również oferujemy nasze fachowe porady oraz dostęp do wielu gatunków i marek produktów alkoholowych, wśród nich z pewnością znajdziesz pozycje, które przypadną do gustu gościom na organizowanej przez Ciebie imprezie. Bardzo ważną zaletą naszej firmy jest możliwość zwrotu nadmiernej ilości alkoholu. Wszystkie nieotwarte butelki przyjmujemy z powrotem. Warto więc zamówić trochę większą ilość produktów, można je później zwrócić i odzyskać pieniądze niż kupić zbyt mało i stresować się nagłym brakiem.

 

 

Oferta weselna – alkohol, transport i nie tylko

 

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje alkohol na wesele razem z usługą jego transportu. Na szczęście oferta naszej firmy wiąże się z przystępnymi cenami, które w połączeniu z kompleksową obsługą cieszą się dużą popularnością wśród wielu klientów. Dzięki nam nie musisz się zastanawiać, gdzie kupić alkohol na wesele, ponieważ posiadamy bardzo szeroką sieć kontaktów z partnerami handlowymi. Oznacza to, że zapewniamy dostęp do alkoholi z różnych źródeł w przystępnej cenie.

Warto dodać, że usługi transportowe realizujemy zgodnie z ustalonymi terminami oraz innymi wymaganiami naszych klientów. Wybierając nasz tani alkohol na wesele wraz z usługą transportu, możesz mieć pewność, że dotrze on we wskazane miejsce na czas. Jeśli chodzi o naszą profesjonalną ofertę, to obejmuje ona nie tylko dowóz alkoholu, ale również różnych produktów spożywczych na wesela, rocznice, bale, bankiety, studniówki oraz na inne bardziej i mniej oficjalne zabawy czy też imprezy.

Przejdź do oferty alkoholemajer