Auto na wesele – opolskie

Dzień ślubu jest niewątpliwie jednym z najpiękniejszych w życiu wielu z nas. Chcesz, aby w tym wyjątkowym czasie wszystko było piękne i idealnie przygotowane? Myślisz o tym, co możesz zrobić, aby ten szczególny dzień był niezapomniany? Wynajmujesz pięknie przystrojoną salę na przyjęcie, starasz się gustownie ozdobić kościół. Wiele wysiłku wkładasz w dobranie odpowiedniego menu na wesele i organizację całej imprezy tak, aby ten dzień był wart wspominania go przez resztę Twojego życia. Jest mnóstwo istotnych elementów, o które należy się zatroszczyć: wymarzone stylizacje, zamówienie alkoholu na wesele czy wynajem odpowiedniego auta. W dwóch ostatnich kwestiach jesteśmy w stanie Ci pomóc!

 

Transport ślubny z klasą – samochody do ślubu opolskie

 

Organizując ślub, już na początkowym etapie warto zastanowić się nad transportem. Należy pamiętać, że moment dojazdu do kościoła lub salę weselną i wyjście z samochodu przed tłumem gości jest tak samo ważny jak cała ceremonia zaślubin i wesela. Nawet jeżeli dysponujemy własnym autem, nie będzie ono tak eleganckie i odpowiednio przygotowane jak samochód wynajęty od profesjonalnie zajmującej się tym firmy. Podjeżdżając pod kościół lub dom weselny, nie osiągniemy takiego efektu, korzystając ze swojego, dobrze znanego naszym bliskim, auta. Spektakularny efekt natomiast może zapewnić profesjonalnie udekorowany, prestiżowy model samochodu specjalnie przygotowany na tę okoliczność. Zaletą wynajęcia auta jest możliwość wyboru marki i koloru. Często jest to jedyna okazja w życiu, aby poczuć się komfortowo i luksusowo w wymarzonym Porsche czy BMW.

 

 

Luksusowe auto do ślubu – Opole i okolice

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Młodych Par, wzbogaciliśmy ofertę o wynajem samochodów do ślubu w opolskim. Wiemy, jak ważny jest to dzień, pełen radości i wzruszeń, ale również stresu i niepewności, czy wszystko, co zostało zaplanowane, uda się zrealizować. Podobnie jak pomoc w organizacji sali weselnej czy zaplecza gastronomicznego, ważne jest profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru auta na wesele. Zapewniamy pomoc i wsparcie w organizacji samochodu do ślubu w Opolu i okolicach w tym szczególnym dniu.

Pragnąc spełnić Twoje marzenia i uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym, oferujemy wynajem najbardziej znanych, cenionych, prestiżowych marek samochodów. W ofercie znajdziesz takie modele jak:

Auto do ślubu – opolskie – Porsche Cayenne III:

Poniedziałek – piątek: 899 zł

Sobota – niedziela: 999 zł

do 150 km od siedziby firmy (poza zasięgiem dopłata 2 zł za kilometr)

Zadzwoń i zamów auto: 600255538

 

 

 

Auto do ślubu – Opole – MERCEDES GLE AMG

Poniedziałek – piątek: 899 zł

Sobota – niedziela: 999 zł

do 150 km od siedziby firmy (poza zasięgiem dopłata 2 zł za kilometr)

Zadzwoń i zamów auto: 600255538

 

 

 

Auto do ślubu – woj. Opolskie – BMW X6 BLACK EDITION

Poniedziałek – piątek: 599 zł

Sobota – niedziela: 699 zł

do 150 km od siedziby firmy (poza zasięgiem dopłata 2 zł za kilometr)

Zadzwoń i zamów auto: 600255538

 

 

 

 

Auta są czyste i zadbane, mogą zostać udekorowane zgodnie z preferencjami klienta i odpowiednio do okoliczności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aut na wesele w opolskim i do obejrzenia proponowanych modeli. Uwzględniając nasz obszar działalności, umożliwiamy wynajęcie samochodów do ślubu w Opolu i okolicach.

Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty alkoholi. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu. Twoje wymagania są dla nas wyzwaniem, którego chętnie się podejmiemy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, szanując wrażliwość i upodobania każdej osoby.