Alkohol na wesele – śląskie

Zbliża się Twój ślub i chcesz zapewnić gościom wszystko, czego będą potrzebowali na późniejszej zabawie? W takim razie z pewnością potrzebujesz mocniejszych trunków. Oferujemy alkohol na wesele w województwie śląskim. Posiadamy różnorodny asortyment, w którym znajduje się wiele ciekawych propozycji dla najbardziej wymagających. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Alkohol weselny – śląskie

Alkohol na wesele nie jest oczywiście obowiązkowym elementem, jednak zgodnie z polską tradycją nie powinno go zabraknąć. Kiedyś na imprezach tego rodzaju pojawiała się głównie wódka, jednak obecnie często zdarza się, że goście chcą się poczęstować winem czy piwem. W każdym przypadku wymaga to dobrego wyposażenia, dlatego jeśli chcesz skorzystać z kompleksowej oferty, to u nas kupisz różnego rodzaju trunki, które na pewno spodobają się Twoim gościom. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami.

W naszej ofercie znajduje się nie tylko alkohol, ale też różnego rodzaju napoje. Wiemy, że na weselu nie może zabraknąć bezalkoholowych produktów, z których chętnie będą korzystać abstynenci, kierowcy albo dzieci. Można je także wykorzystać do tworzenia drinków. Dysponujemy też różnymi wodami, pozwalającymi ugasić pragnienie po szalonym tańcu lub zapewnić odpowiednie nawodnienie osobom spożywającym alkohol.

Poza standardowymi alkoholami weselnymi dysponujemy także whisky, koniakiem, cydrem, ginem, rumem czy szampanem.

Wódka – hurtownia śląskie

Wódka na wesele jest niewątpliwie najpopularniejszym alkoholem w Polsce. Może być bowiem spożywana w swej czystej postaci, ale też urozmaiconej w cytrusy lub w formie przeróżnych drinków. Z tego powodu jest najbardziej uniwersalnym wyborem. W asortymencie naszej firmy znajdują się popularne wódki, takie jak Bocian, Bols, Adam Mickiewicz, BJÖRN, ale też prestiżowe Absolut, Finlandia czy Amundsen. Posiadamy w ofercie także wódki smakowe, cieszące ostatnimi czasy szczególną popularnością. Mogą posiadać np. aromat cytryny, czarnej porzeczki, pigwy, wiśni czy bzu.

Dlaczego warto postawić na nasze alkohol na wesele? Śląskie

Wyróżniamy się nie tylko bardzo bogatą ofertą alkoholi, ale również profesjonalną obsługą. Zawsze chętnie dostosowujemy się pod względem terminu dostarczenia trunków we wskazane miejsce. Możesz je zamawiać nawet z 8-miesięcznym wyprzedzeniem. Możemy również obsługiwać klientów “na ostatnią chwilę”, którzy zgłoszą się do nas tydzień przed uroczystością. Polecamy jednak wcześniejsze zamówienie.

Zastanawiasz się, ile alkoholu zamówić? To trudna decyzja, dlatego nasi eksperci mogą Ci w tym doradzić na podstawie liczby gości czy ich preferencji odnośnie do rodzaju trunku. Zwykle sugerujemy zaopatrzenie się odrobinę “na zapas”, dzięki czemu na weselu na pewno niczego nie zabraknie. Jeśli natomiast po imprezie został Ci alkohol, to możesz dokonać zwrotu do 20% zakupionego towaru, dlatego na pewno nic nie stracisz.

Dbamy o jakość naszych usług, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy osobiście – transport zapewniają nasi pracownicy, korzystający z naszych samochodów. Dzięki temu mamy pewność terminowego i bezpiecznego dostarczenia towarów. Para młoda może więc odetchnąć spokojnie, ponieważ tym aspektem wesela zajmiemy się samodzielnie.

Promocje na alkohol na wesele – śląskie

Zaopatrzenie wesela w alkohol nie jest tanie, dlatego poza wspomnianą możliwością zwrotu umożliwiamy także korzystanie z promocji, pojawiające się cyklicznie w naszej ofercie. Znajdziesz je w zakładce PROMOCJE.

Staramy się cały czas powiększać naszą ofertę o nowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe, dlatego na pewno znajdziesz u nas wszelkie potrzebne trunki na wesele. Obsługujemy nie tylko klientów z województwa śląskiego, ponieważ alkohole dowozimy również w inne regiony Polski. Oferujemy także skorzystanie z naszych samochodów, które możemy wypożyczyć i udekorować, dzięki czemu pojawisz się na ceremonii w wielkim stylu – sprawdź nasze auta na wesele. Zapraszamy do współpracy.