Auto na wesele – śląskie

Planujesz ślub i wesele w województwie śląskim? A może jesteś osobą, która zawodowo zajmuje się organizacją takich imprez okolicznościowych? W obu przypadkach nasza firma może być dla Ciebie bardzo pomocna. Oferujemy bowiem usługę, jaką jest auto do ślubu w śląskim. Dysponujemy szeroką ofertą obejmującą wiele marek i modeli pojazdów, które nadają się do ślubu oraz na inne wydarzenia okolicznościowe. Auta takie po przystrojeniu prezentują się bardzo atrakcyjnie i podkreślają podniosłość tego wyjątkowego dnia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego przez parę narzeczonych.

Posiadamy duże doświadczenie branżowe i bardzo dobrze znamy aktualne trendy ślubne. Dzięki takiej wiedzy potrafimy zapewnić profesjonalną obsługę imprezy w zakresie transportu. Przez lata wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku usług weselnych, a o naszym profesjonalizmie świadczą liczne pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów. Jeśli więc chcesz wynająć samochód do ślubu w śląskim, to oferta naszej firmy z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Nowoczesne i bardzo atrakcyjne samochody do ślubu – Śląsk

 

Profesjonalna oferta, jaką jest auto do ślubu w Katowicach i okolicach obejmuje możliwość wynajmu Porsche Cayenne III, Mercedesa GLE AMG czy też BMW X6 Black Edition. Jak widać, nasza oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje różne typy pojazdów, które z pewnością przypadną do gustu niejednej Parze Młodej. Samochody te nie tylko prezentują się bardzo atrakcyjnie, ale również doskonale komponują się z różnorodnymi dekoracjami o charakterze weselnym.

Auto do ślubu – woj. śląskie – Porsche Cayenne III:

Poniedziałek – piątek: 899 zł

Sobota – niedziela: 999 zł

do 150 km od siedziby firmy (poza zasięgiem dopłata 2 zł za kilometr)

Zadzwoń i zamów auto: 600255538

 

 

Samochody na wesele – Śląsk – MERCEDES GLE AMG:

Poniedziałek – piątek: 899 zł

Sobota – niedziela: 999 zł

do 150 km od siedziby firmy (poza zasięgiem dopłata 2 zł za kilometr)

Zadzwoń i zamów auto: 600255538

 

 

 

Samochody do ślubu – śląskie – BMW X6 BLACK EDITION:

Poniedziałek – piątek: 599 zł

Sobota – niedziela: 699 zł

do 150 km od siedziby firmy (poza zasięgiem dopłata 2 zł za kilometr)

Zadzwoń i zamów auto: 600255538

 

 

 

Bardzo istotnym atutem każdego z oferowanych przez nas pojazdów jest wysoki poziom komfortu oraz bogate wyposażenie. Wybierając auto do ślubu w Częstochowie i okolicach, warto zwrócić uwagę na nasze pojazdy, które są wygodne, sprawne technicznie, estetyczne oraz bezpieczne. Decydując się na prezentowaną ofertę, zapewnisz niezapomniane wrażenia ślubne dla Pary Młodej oraz wszystkich gości weselnych. Samochód będzie prezentował się godnie, dostojnie i bardzo ładnie na zdjęciach oraz filmie ze ślubu i wesela.

Samochód do ślubu w Katowicach i okolicznych miejscowościach

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat. Wieloletnie doświadczenie branżowe przekłada się na wysoką jakość i profesjonalizm obsługi klienta. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, biorąc pod uwagę konkretne potrzeby i wymagania klienta, nawet jeśli jego oczekiwania są wygórowane. Staramy się, aby każdy aspekt współpracy z nami był dopięty na ostatni guzik. Obsługiwaliśmy wiele ślubów i wesel, a liczne pozytywne rekomendacje naszych klientów świadczą o nas dobrze. Obszar naszego działania mieści się w odległości do 150-200 km od miasta Opole. Jeśli więc interesuje Cię samochód do ślubu w Częstochowie, to nasza firma zapewni Ci to, czego szukasz.

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko wynajem samochodów do ślubu i na wesela, ale również pojazdów na inne imprezy okolicznościowe, na których chcesz zrobić dobre wrażenie na innych osobach. Zajmujemy się również dostawą alkoholu i innych produktów spożywczych na imprezy.

 

[metaslider id=”1669″]